Kocasını Öldürmek İçin Şeytanın Bile Aklına Gelmeyecek Bir Plan Yaptı, Konuta Yerleştirilen Bâtın Kamera Her Şeyi Ortaya Çıkardı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melody Felicano Johnson isimli bayan kocasını öldürmek için şeytanın bile aklına gelmeyecek bir plan yaptı. Arizonalı Johnson, kocasının her sabah kahvesine çamaşır suyu katarak zehirlemeye çalıştığı ortaya çıktı.

Kadının bunu neden yaptığı meçhul lakin Melody Felicano Johnson, kahveye her gün çamaşır suyu kattığını itiraf etti.

Kadın, birinci başta birinci derece cinayete teşebbüsle suçlandı. Sonunda ise yiyecek yahut içeceğe zehir yahut ziyanlı husus eklemek üzere daha hafif olarak bedellendirilen iki suçlamayı kabul etti.

OLAY ORTAYA NASIL ÇIKTI?

Kadının kocası, geçen sene mart ayında karısının her sabah içtiği kahveye müdahale ettiğini düşündü. Her sabah içtiği kahveden olağandışı tat aldığını belirten adam, kuşkularının üzerine gitti ve mutfağa saklı kamera yerleştirmeye karar verdi.

Kameranın kaydettiği imajlar ise kocayı dehşete düşürdü. Karısı halbuki her sabah kahve makinesine çamaşır suyu karıştırıyormuş!

Çamaşır suyundan emin olmak isteyen adam, test şeritleriyle deneme yaptı. Yaptığı testlerden sonra kahvesinde yüksek seviyede klor bulunduğunu gördüğünde adam, büyük bir şok yaşadı.

Evde inceleme yapan müfettişler kahve makinesinden çamaşır suyu kokusu oldu.

Mahkeme günü ise adam karısının mahpusa girmesini istemediğini söyledi. Bu nedenle mahkeme Melody Felicano Johnson’a üç yıl kontrollü hürlük cezasına çarptırıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir