Gökhan İhtimam Neden Seks Diyetine Girdiğini Anlattı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler müzikçi Gökhan İhtimam, son röportajında “seks diyeti”ne girdiğini açıklamıştı ve bu kelamlar toplumsal medyada gündem olmuştu. İtina, artık bu mevzuda açıklama yaparak, “Bir seks diyeti dedim, herkes telaşlandı. Beni izleyen gençler için tekrar açıklama yapmak istiyorum” dedi.

Özen, Amerika’da uzun yıllar yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüştü ve yüzündeki değişimle dikkat çekmişti. Müzikçi, çapkınlık yaptığını lakin son vakitlerde bunu bıraktığını belirtmişti.

“Los Angeles gibi bir yerde bile çapkınlıktan uzak durmayı tercih ettim. Çünkü bunu yaparak hem nefsime hakim olmayı hem de motivasyonumu işime odaklanarak artırmayı hedefledim. NBA yıldızlarının bile bu taktiği kullandığını biliyorum” diyen İhtimam, bu şekil bir diyetin daima yapılmaması gerektiğini vurguladı.

“NBA STARLARI DA YAPIYOR”

“İkincisi de motivasyonumu enerjimi belki uykumu, duygumu, vaktimi bu tarz şeylere değil de işlerime kanalize edersem daha başarılı olacağımı hissettim. Bunu yapan NBA starları olduğunu da öğrendim. Ama bu sürekli yapılacak bir şey değil.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir