Bu Burçlarla Sevgili Olan Yandı! Hayattan Bezdiren, Aldatsanız Bile Salya Sümük Size Dönen O Burçlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aşkı birden fazla vakit birbirini kıskanmakla ilişkilendiririz, fakat bu durumun aslında sevgiden çok kıskançlıkla ilgili olduğunu görmek gerekiyor. Kimi vakit bağlantılarda yaşanan bu ağır kıskançlık, partneri denetim etme isteğiyle, güvensizlik ve hatta obsesif bir takıntıya dönüştürebilir. Pekala, bu dertli durumu daha yeterli anlayabilmek ismine hangi burçları incelemek gerekiyor?

İşte, sizi kıskançlıklarıyla bezdiren 3 burç…

AKREP BURCU (23 Ekim – 21 Kasım)

İlk sırada Akrep burcu yer alıyor. Akrepler his niyetlerini asla gizleyemezler. Akrep burcuna sahip bireyler hislerini asla gizleyemezler. İstemedikleri bir durumu ya kelamlarıyla açıkça tabir ederler ya da sessizce uzaklaşırlar. Zati onlar uzaklaştığında partnerinin bunu anlamaması mümkün olmayacaktır. Akreplerin tabiatında derin hisler ve ağır bağlılık vardır.

AKREP, PARTNERİNİ BEZDİRİR

Akrep burcu insanları, partnerlerini sıkı sıkıya denetim etmek isterler ve onların her adımını takip etmeye meyillidirler. Bu durum, ilgideki itimadın zedelenmesine ve çatışmalara yol açar. Akrep sonlanırsa o denli iğneli, o denli yüreği acıtan laflar söyler ki neye uğradığınıza şaşırır kalırsınız. Bir akrep burcunun hududu geçse bile 3 ay sonra tıpkı olayı hatırlatıp yüzünüze vuracaktır. Ailenizin yanında, arkadaşlarınızın yanında bile bir lafı varsa içinde tutamaz, ağzındaki baklayı çıkarıverir.

İlgiye düşkün olan akrepler günün neredeyse tüm saatini ona ayırmanızı bekler. Şayet akrep burcundan ayrılmak isterseniz ve akrep partneriniz size karşı ağır hisler beslemeye devam ettikçe peşinizi bırakmayacaktır. Yeni partnerinizden soğutmak için tüm imkanlarını kullanıp yeniden sizi kendisine döndürecektir.

YENGEÇ (21 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Yengeç burcu insanları epeyce duygusal ve bağlıdır. Lakin bu duygusallık, kıskançlıkla birleştiğinde patlayıcı bir karışım oluşmasına sebep olur. Yengeçler, güvenlik ve sadakat arayışında hayli hassas olabilirler. Partnerlerini diğerleriyle paylaşma niyeti, onları kıskançlık krizlerine sürükleyebilir. Şayet bir yengeç burcunu aldatırsanız duygusallıklarıyla karşılık verecektir.

YENGEÇ BURCU ALDATILSA BİLE GERİ DÖNER

Anlık hudutlarını denetim edemeyen yengeçler onu aldattıktan sonra paramparça kalbiyle bile sizi sevmeye devam eder. Siz gitmek istiyorum demediğiniz sürece de sizi hayatından çıkarmayı aklından geçirmez. Sizi hem duygusallığıyla, hem kıskançlıklarıyla bezdirecektir. Hayatınızda bir yengeç varsa bir daha düşünün derim.

BOĞA (20 NİSAN – 20 MAYIS)

Boğa burcu insanları çoklukla sahiplenici bir yapıya sahiptirler. Onlar için bağlantıdaki itimat ve sadakat son derece kıymetlidir. Bu nedenle, partnerlerini diğerleriyle paylaşma fikri, içlerinde derin bir kıskançlık hissiyatı uyandırır. Boğa burcu insanları, bağlantılarında karşılarındaki kişiyi büsbütün sahiplenmek ister. Bu sahiplenme o denli bir sahiplenmedir ki akvaryuma hapsolmuş bir balık üzere hissetmenize neden olur. Boğa burcunun agresif halleri, kıskançlıkları, kalp kırmaları eksik olmaz. Lisanını bir türlü tutamayan boğa burcu kıskançlığını da asla gizleyemez. Kıskançlıklarını denetim edemedikleri vakit hem kendilerini hem de etraflarını huzursuz ederler.

BOĞA, TELEFONUNUZU ELE GEÇİRECEKTİR

Telefonunuzu daima denetim etmek ister, kim aradı, kiminle konuştu diye içi içini yer lakin o ne yapar ne eder elinizden telefonu bir formda almayı başarır. Sizin telefonunuzdan fotoğraf çekinip “Nasıl çıkmışım?” mazeretiyle sizi bir köşeye sıkıştırır. Sonra bir bakmışsınız, ileti kutunuzda kimlerin bildiri attığı, takipçilerinizin ne derece yakın olduğu tek tek sorgulanırken bulursunuz kendinizi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir