Dilan Çiçek Deniz iddialı pozlarıyla olay oldu! Yüzündeki değişim yine dikkat çekti: Cesur pozları dikkat çekti…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dilan Çiçek Deniz son olarak Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli bir aşk yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Venedik Film Festivali’ne katılan güzel oyuncu cesur tarzıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Ünlü isim bu defa süper mini elbisesiyle iddialı pozlar verdi. Deniz’in yüzündeki değişim olay oldu.

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz son olarak Oğuzhan Koç ile anılmıştı. Hakkında çıkan aşk haberlerini jet hızıyla yalanlayan Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan etmişti.

640xauto-17.webp

Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde bu yıl 80’incisi düzenlenen Venedik Film Festivali’ne katıldı. Ünlü isim cesur tarzıyla oldukça dikkat çekti. Siyah ışıltılı tülden bir elbise giyen Deniz’in iddialı tarzı takipçilerinden tam not almıştı.

640xauto-19.webp

Deniz, şimdi de süper mini elbisesiyle verdiği pozlarla adından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı tonlarında pullu mini bir elbise giyen Deniz çömelerek poz verdi. Güzel oyuncunun iddialı pozları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

640xauto-20.webp

Ünlü ismin iddialı pozlarına beğeni yağarken, yüzündeki değişim yine dikkat çekti. Deniz’e sosyal medyada; ‘Bunu yapan doktora net dava açarım’, ‘Yüzün köşeli duruyor’, ‘Estetikten sonra olmuyor’ gibi yorumlar yapıldı.

640xauto-21.webp

2014 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve ikinci olan Dilan Çiçek Deniz’in daha önce estetiksiz hali de olay olmuştu.

https://halktv.com.tr/magazin/dilan-cicek-deniz-iddiali-pozlariyla-olay-oldu-yuzundeki-degisim-yine-dikkat-768666h

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir