Kerem Aktürkoğlu’ndan Mert Hakan Yandaş’a Sert Kelamlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trendyol Harika Lig’in 37. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Galatasaray’ı mağlup ederek şampiyonluk yarışını son haftaya taşıdı.

Maç öncesinde Fenerbahçe futbolcusu Mert Hakan Yandaş, Galatasaraylı oyuncular Abdülkerim Bardakçı ve Muhammed Kerem Aktürkoğlu ile tartışma yaşamıştı. Gerginlik maç sonu katlanarak artarken, kulüp liderleri da yaşanan tartışmalara dahil olmuş ve iki kadro ortasında büyük bir polemik ortaya çıkmıştı.

Mert Hakan Yandaş’ın maç sonunda Kerem Aktürkoğlu’na yönelik “Dayak yedi” sözlerini yer aldığı toplumsal medya paylaşımına Aktürkoğlu’ndan karşılık geldi. Aktürkoğlu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirleri kullandı:

“VARLIĞINI SAHA DIŞI OLAYLARA BORÇLU

“Galatasaray taraftarına hak ettiği şampiyonluğu bir hafta öncesinden yaşatamadığımız için üzgünüz. Konutumuzda, taraftarımızla birlikte, tıpkı geçen sezonki üzere bir final yapmak istiyorduk; fakat olmadı.

Maalesef bu iniş ve çıkışlar, mutluluklar ve hayal kırıklıkları, hayatın kendisi.

Ancak Galatasaray, tarihi boyunca her vakit her zorluktan geri dönmeyi başarmıştır. Biz de tüm dönem emek verdiğimiz, hakkımız olan şampiyonluğu kazanabilmek ismine, dönemin son haftasın- da her şeyimizi vereceğiz.

Şunun bilinmesini isterim ki; Galatasaray Kaptanı, varlığını saha dışı olaylara borçlu olanlara gerekli ölçüde, hak ettikleri formda karşılık verir; lakin onların düzeyine inmez.

Yapmamız gerekenin ne olduğunu biliyoruz. Tam konsantrasyonla, İstanbul’a 24. kere şampiyon dönmek için sonuna kadar çaba edeceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir