Ünlü Psikolog Esra Ezmeci Duyduklarına İnanamadı! “Hoca Sana Eşin Başka Biriyle Birlikte Olursa Büyü Geçer Mi Dedi”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Reality program sunucusu ve psikolog olan Esra Ezmeci daha çok cinsel hayat ve bağ sorunlarıyla ilgili gelen sorulara karşılıklarıyla biliniyor. Ünlü psikolog bu kez programa katılan bir konuğuna verdiği karşılıkla gündem oldu.

Programa katılan ve eşiyle yıllardır görüşmeyen Yusuf Bey, yaşadıklarını paylaştı ve Esra Ezmeci’nin bile inanmakta zorlandığı açıklamalarda bulundu.

CİNSEL PROBLEMLERİN TAHLİLİ İÇİN CİNCİ HOCAYA GİTTİ

Programda eşiyle uzun müddettir ortalarında bir soğukluk olduğunu belirten Yusuf Bey, bu nedenle +18 içerikler izlemeye başladığını ve eşinin cinsel olarak hasta olduğunu söyledi. Esra Ezmeci’nin yeni baştan programının konuğu Yusuf Bey, tahlil için cinci hocalara başvurdu.

Hocanın, üzerinde büyü olduğunu ve bu büyünün lakin eşinin öbür biriyle bağa girmesi durumunda geçeceğini söylediğini tabir etti. Esra Ezmeci, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Esra Ezmeci, “Tövbe estağfurullah. Hoca sana eşin başka biriyle birlikte olursa büyü geçer mi dedi? Açık açık böyle söyledi mi?” diye sordu. Yusuf Bey, hocanın tam olarak bu türlü söylediğini ve aslında bir çetenin içinde olduğunu anladığını belirtti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir