Şenol Güneş’e Sürpriz Transfer! O Ülkenin Teknik Yöneticisi Olacak!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ın teknik direktör arayışında en güçlü adaylarından birisi olan Şenol Güneş ile iligili flaş bir iddia ortaya atıldı. Güney Kore Futbol Federasyonu’ndan bir yetkili, Şenol Güneş’in milli teknik direktörlüğüne getirilmesi için görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Güney Kore basınından MK Sports’a konuşan bir federasyon yetkilisi, Şenol Güneş ile yapılan görüşmelerin süratli bir formda ilerlediğini ve deneyimli teknik adamın da Güney Kore’nin başına geçmeye çok sıcak baktığı ifade edildi.

“GÖRÜŞMELER DOĞRU”

Önceden 4 adayın belirlendiğini ancak Şenol Güneş’in an prestijiyle Güney Kore için öncelik olduğunu söyleyen federasyon yetkilisi, “Kore Futbol Federasyonu, Şenol Güneş’i birinci önceliğine aldı ve görüşmeler devam ediyor. Görüşmeler hızla ilerliyor.” dedi.

“GÜNEŞ ÇOK İSTEKLİ”

Şenol Güneş’in de görev için istekli olduğunu söyleyen yetkili, “Şenol Güneş, Kore’nin teknik yöneticiliğini üstlenmek için güçlü bir iradeye sahip, bu nedenle görüşmeler yakın gelecekte sonuçlanabilir. Teknik yönetici seçim süreci hakkında net olarak söyleyebileceğim bir şey şu an prestijiyle yok.” tabirlerini kullandı.

71 yaşındaki Şenol Güneş, 2007-2009 yılları ortasında Güney Kore grubu FC Seoul’ü çalıştırmış ve Güney Kore ile yakın ilişkiler kurmuştu. Şenol Güneş son olarak Beşiktaş’ı çalıştırmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir