Türkiye – Japonya bayan voleybol maçı bu akşam saat kaçta ve hangi kanalda? Filenin Sultanları Milletler Ligi maçı ne vakit?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya 1 numarası ve son VNL şampiyonu A Ulusal Bayan Voleybol Grubumuz, dönemi Antalya’da açmaya hazırlanıyor. Ulusallar birinci hafta Japonya, Hollanda, İtalya ve Fransa kadrolarıyla karşı karşıya gelecek.

Milletler Ligi açılış gayreti Bulgaristan ve Hollanda ortasında oynanacak. 16 ekibin katılacağı VNL’de üç hafta sonunda puan cetvelinde birinci 8 sırada yer alan kadrolar, finallerde uğraş etme hakkı elde edecek. Pekala Türkiye – Japonya maçı ne vakit, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, Türkiye – Japonya voleybol maçının başlangıç saati…

TÜRKİYE – JAPONYA MAÇI NE ZAMAN?

Milletler Ligi açılış gayreti 14 Mayıs Salı günü Bulgaristan ve Hollanda ortasında oynanacak.

Ardından VNL’de heyecan İtalya – Polonya müsabakasıyla devam edecek. A Ulusal Bayan Voleybol Kadromuz ise birinci karşılaşmasını Japonya’ya karşı oynayacak.

Türkiye – Japona uğraşı 15 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00’da başlayacak. Müsabaka TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı yayınlanacak.

“Filenin Sultanları”, ligin birinci haftasında 14-19 Mayıs’ta Antalya’da, ikinci haftasında 28 Mayıs-2 Haziran’da ABD’de, üçüncü haftasında da 11-16 Haziran’da Çin’de gayret edecek.

16 grubun uğraş edeceği VNL’de üç hafta sonunda puan cetvelinde birinci 8 sırada yer alan kadrolar, finallerde gayret etme hakkı kazanacak.

İLK HAFTANIN TAKIMI AŞİKÂR OLDU

Kaptan Eda Fazilet Dündar’ın, sakatlığı nedeniyle birinci hafta takımında yer almadığı öğrenildi. A Ulusal Bayan Voleybol Takımı’nın kadrosu şu biçimde;

Pasörler: Cansu Özbay, Elif Şahin

Pasör Çaprazları: Melissa Vargas

Smaçörler: Hande Baladın, Ebrar Karakurt, Birincinin Aydın, Derya Cebecioğlu, Tuğba İvegin

Orta Oyuncular: Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Beyza Arıcı

Liberolar: Simge Aköz, Gizem Örge, Ayça Aykaç Altıntaş

VNL FİLENİN SULTANLARI MAÇ TAKVİMİ (İLK HAFTA)

16 Mayıs Perşembe: 20.00 Hollanda-Türkiye

18 Mayıs Cumartesi: 20.00 İtalya-Türkiye

19 Mayıs Pazar: 20.00 Fransa-Türkiye

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir